Skip navigation

Amatų ir verslumo didaktiniai skyriai

Iš amatų pramonės iššūkių aiškiai galime išskirti svarbų dalyką – verslumo mokymo stoką, nes yra daug amatininkų, paveldėjusių tradicinį verslą, kurio neatnaujina. Šie verslumo ir amatų didaktikos skyriai stengiasi padėti pagerinti šį klausimą.

Šie verslumo didaktikos skyriai buvo sukurti kaip vienas iš galutinių UIPEC Erasmus projekto (eucrafts.eu) produktų, kurie ugdo kelis tikslus, susijusius su amatais, verslumo įgūdžiais, Tics įtraukimu ir gerina studentų verslumo kultūrą. amatai.

Šis galutinis produktas bus sudarytas iš 11 didaktinių vienetų, kurie gali būti naudojami kartu kurse arba kaip atskiri vienetai nepriklausomiems dalykams kurti.

Pirmajame didaktikos skyriuje, Didaktikos skyriuje 1. Verslumo įvadas, mokysimės bendrųjų verslumo problemų. Šios bendrosios sąvokos mokys įmonės aplinkos svarbą, kompetencijas, kurias turėtų ugdyti verslininkas, ir specialų padalinį, kurio tikslas – demistifikuoti bendras verslininko klaidas.

Antrasis skyrius skirtas Didaktikos skyriui 2. Verslininko įgūdžiai, kuriame aptariame svarbius verslininko įgūdžius, tokius kaip organizavimas, vadovavimas ir kt.

Didaktinis skyrius 3. Planavimas ir valdymas verslininkams yra skyrius, skirtas vienam iš svarbiausių įgūdžių šiame pasaulyje, gebėjimui planuoti sprendimus ir valdyti verslininkus.

Didaktinis skyrius 4. Planavimas ir valdymas verslininkams yra skyrius, skirtas vienai iš svarbiausių įmonės valdymo funkcijų.

Ketvirtojoje skiltyje, Didaktinis skyrius 5. Mitai apie verslumą, pabandysime atskleisti keletą mitų apie verslumą, kuris sukelia nesaugumą naujiems verslininkams.

Vienas iš novatoriškiausių būdų verslumo pasaulyje yra „Canvas Model“ ir visi jo lapai, padedantys pradėti verslą nuo nulio. Didaktinis skyrius 6. Kūrybiškumo tobulinimas naudojant drobę Modelis skirtas išmokti šį įrankį, kuris gali pagerinti mūsų verslininko kūrybiškumą.

Autoriai:
Patners, kurie bendradarbiavo kuriant šį produktą

  • IES Playamar iš Toremolinoso Ispanijoje.
  • Fjölbrautaskóli Norðurlands Vestra iš Soudarkrokur Islandijoje.
  • Fulston Manor School Sittingbourne Jungtinėje Karalystėje.
  • Mendelova střední škola iš Novy Jicin Čekijoje.
  • Saku Gümnaasium iš Talino Estijoje.
  • Vilniaus Karoliniškių Gimnazija iš Vilniaus Lietuvoje.

Taip pat norime padėkoti Ecie ir Innicia komandai už palaikymą. UIPEC projekto komanda (Naudojant IRT Europos meistriškumui išsaugoti) tikisi, kad visi šie didaktiniai skyriai jums bus naudingi.

Images Disclaimer : All the images which appears in this didactic unit are taken from pixabay platform with the Pixabay Licence